CARITAS

Parafialny oddział Caritas chce swoją działalnością wspierać wszystkich potrzebujących jakiejkolwiek pomocy.

Realizacja słów Jezusa, który postawił nam za wzór miłosiernego Samarytanina mówiąc "Idź i ty czyń podobnie" jest mottem naszych poczynań.

Parafialny Oddział Caritas posiada swoje konto bankowe,na które każdy, kto chciałby wspomóc materialnie naszą działalność,może wpłacić swoją ofiarę.

Serdecznie dziękujemy - Bóg zapłać!

46 9479 0009 2001 0012 5543 0001

Nasz oddział powstał w grudniu 2013 roku. Dyrektor Caritas Diecezji Tarnowskiej formalnie powołał go i zatwierdził zarząd 24 stycznia 2014r.

Spotkania odbywają się raz w miesiącu.Mile widziani kolejni członkowie. Serdecznie zapraszamy.

Oto nasza wspólnota:

1. Ks.  - przewodniczący
  2. Maciej Żala - zastępca przewodniczącego
  3. Bernadeta Pogoda - sekretarz
  4. Anna Lasek - skarbnik
  5. Barbara Bielat
  6. Krystyna Janusz
  7. Cecylia Konieczna
  8. Sabina Gałat
  9. Angelika Mieszkowska
  10. Anna Kilian
  11. Teresa Pogoda
  12. Karolina Pogoda
  13. Małgorzata Dunaj
  14. Alina Jeniec
  15. Sylwia Pogoda
  16. Patrycja Bielat

Szkolne Koła CARITAS

20 marca 2015 roku w naszej parafii zostały powołane Szkolne Koła Caritas w szkołach w Podborzu, Izbiskach i Partyni. Akty powołania wręczył dyrektorom szkół ks. Ryszard Podstołowicz - dyrektor Caritas Diecezji Tarnowskiej.

ZAPROSZENIE NA

OTWARCIE SEZONU MOTOCYKLOWEGO