Odnowa w Duchu Świętym

Odnowa w Duchu Świętym zwana jest również Katolicką Odnową Charyzmatyczną. Opiera się na założeniu, że każdy z chrześcijan jest obdarowany przez Ducha Świętego darami, które służą zbudowaniu wspólnoty Kościoła. Odnowa łączy tych, którzy w sposób szczególny chcą być w Kościele i świecie przez wspólnotowe uwielbienie Boga, słuchanie Słowa Bożego, osobiste świadectwo. Grupy charyzmatyczne nie tylko spotykają się na modlitwie, ale podejmują również różne formy apostolstwa.

Nasza grupa powstała w 2016 roku po renowacji Misji Świętych. Prowadził je ks. Waldemar Ciosek razem z członkami Odnowy, która działa w Mielcu. "Płomień Miłości" - bo tak nazywa się ta grupa, tak "rozpalił" naszych parafian, że prowadzeni przez Ducha Świętego odważyli się i utworzyli naszą wspólnotę.

Spotkania odbywają się w czwartki w domu parafialnym.
Wszystkich chętnych zapraszamy po wieczornej Eucharystii.

Oto członkowie naszej grupy:

Animatorzy Fila Renata, Fila Janusz

Pozostali członowie: Pezda Agnieszka, Weryńska Bronisława, Dereń Izabela, Konieczna Cecylia, Gakan Maria, Weryńska Dorota, Wałęga Jadwiga, Łyś Aneta, Niedbała Adam

Opiekun grupy: Ks.