9 grudnia 2018

II NIEDZIELA ADWENTU

1. W minionym tygodniu pożegnaliśmy śp. Faustynę Bielik z Podborza. Za zmarłą zostanie odprawionych 238 Mszy świętych, w tym 61 od uczestników pogrzebu. Polećmy jej duszę Bożemu miłosierdziu. Dobry Jezu …
  2. Dziś nowenna do Matki Bożej Zgórskiej o godz. 15.00.
  3. W zakrystii są do nabycia tygodniki: Gość Niedzielny i Niedziela.
  4. W świętym czasie Adwentu zadbajmy o szczególną bliskość z Bogiem. Zachęcamy do udziału w roratach, które będą w dni powszednie o godz. 6,30. Prosimy, aby dzieci przychodziły z lampionami i brały udział w procesji.
  5. W zakrystii można nabywać świece rozprowadzane przez Caritas w ramach Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom.
  6. W najbliższą sobotę w domu parafialnym o godz. 10.00 odbędzie się spotkanie kolędników misyjnych. Serdecznie zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych, którzy chcieliby się zaangażować w to piękne dzieło.
  7. W niedzielę będziemy gościć kapłana z klasztoru Braci Mniejszych Kapucynów w Kielcach, który wygłosi słowo Boże i poprosi o wsparcie budującego się kościoła i klasztoru.
  8. Informacja o kolejnych gregoriankach:
  •  Za śp. Marię Lasek - od 11 XII odprawi ks. Ryszard Walner w Iławie
  • Za śp. Władysława Muchę - od 14 XII odprawi ks. Janusz Idzik w Głogowie.

10. Panowie: Organista i Kościelny rozprowadzą w tym tygodniu opłatki wg następującego planu:

Organista

Kościelny

Poniedziałek - 8.30

Jamy i Izbiska Zapole

Podlesie - od strony Rudy do p. Gakana

Wtorek - 8.30

Partynia - domy koło szosy od numeru 1

Dalsza część Podlesia - od Giełdy

Środa - 8.30

Partynia - od p. Litwina do p. Suchego

Czwartek - 8.30