12 sierpnia 2018

XIX NIEDZIELA ZWYKLA

1. Zachęcamy do nabywania w zakrystii nowego numeru Gościa Niedzielnego, oraz tygodnika Niedziela. Zelatorki i zelatorów prosimy o odbiór czasopism dla róż.

2. Dziś nowenna do Matki Bożej Zgórskiej.

3. Jutro zapraszamy na kolejne Nabożeństwo Fatimskie. Rozpocznie się ono Mszą świętą o godz. 18.00.

4. W środę Uroczystość Wniebowzięcia NMP. Msze święte będą o 7.00, 10.00 i 16.00; w Partyni o 17.00. Poświęcenie ziół i wieńców dożynkowych o godz. 10.00. Panów z OSP Zgórsko prosimy o przygotowanie ołtarza polowego do tej uroczystości.

5. W czwartek i piątek nabożeństwa do św. Mikołaja i Miłosierdzia Bożego o godz. 18.00.

6. W najbliższy wtorek przypada 50 rocznica śmierci bpa Karola Pękali. W tym dniu zostanie odprawiona Msza św. w jego intencji w Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej w Tarnowie, gdzie spoczywają jego doczesne szczątki. Rozpocznie się o godz. 18.30 i będzie transmitowana przez radio RDN Małopolska.

7. Ks. Katecheta poza parafią od poniedziałku do soboty odprawi Msze święte za śp. Mariana Kmieć.

Administrator strony

Wszystkie uwagi dotyczące strony
można przesyłać na adres:
parafiazgorsko@interia.pl