21 października 2018

NIEDZIELA MISYJNA

1. W minionym tygodniu pożegnaliśmy śp. Maria Mrzygłód z Izbisk. Za zmarłą zostaną odprawione 72 Msze święte, w tym 8 od uczestników pogrzebu. Polećmy jej duszę Bożemu miłosierdziu. Dobry Jezu … .

2. W zakrystii są do nabycia tygodniki: Gość Niedzielny i Niedziela. Zolatorki i zolatorów prosimy o odbiór czasopism dla róż. W Gościu Niedzielnym znajduje się artykuł na temat nadania imienia szkole w Podborzu.

3. Trwa miesiąc różańcowy. Zachęcamy do modlitwy na różańcu. Przypominamy, że publiczne odmówienie cząstki różańca związane jest z możliwością uzyskania odpustu zupełnego. Nabożeństwo różańcowe będzie po Mszy świętej o godz. 18.00, w niedziele o 16.00; w Partyni o 19.00.

4. Informacja o kolejnych gregoriankach:

Od 22 X ks. Bogdan Niparko w Wilkowie odprawi za śp. Marię Krawiec

Od 25 X ks. Ryszard Walner w Szprotawie odprawi za śp. Antoniego Czernikowskiego

5. Mieszkańców Podborza, Grzybowa, Piątkowca i Zgórska prosimy o uporządkowanie terenu wokół kościoła i plebanii. Zapraszamy do tej pracy zarówno panie jak i panów. Potrzebne będą środki transportu do wywożenia liści. Porządkowanie otoczenia planowane jest na sobotę od godz. 8.00.

6. Składka z najbliższej niedzieli zostanie przeznaczona na budujące się kościoły.

Administrator strony

Wszystkie uwagi dotyczące strony
można przesyłać na adres:
parafiazgorsko@interia.pl